Верховна Рада схвалила звільнення Олександра Камишіна з посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.
«Рада підтримала звільнення Олександра Камишіна з посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. За – 243. Звіт був, дякуємо за роботу», – написав він.
За даними Железняка, тепер Камишін буде у статусі стратегічного радника.
Як відомо, Олександр Камишін очолював Мінстратегпром з березня 2023 року.
Напередодні стало відомо, що в уряді проведуть кадрові зміни. Заяви про відставку написали два віце-прем’єри, чотири міністри і голова Фонду держмайна.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Верховна Рада ухвалила закон про «податок на OLX»
9 Червня 2026
Реклама







