30 Жовтня 2017
Новини

Через наркотики Трамп введе у США надзвичайний стан?

Через наркотики Трамп введе у США надзвичайний стан?

Через масове поширення наркотиків у країні президент США Дональд Трамп оголосив, що має намір ввести надзвичайний стан. Зараз Сполучені Штати борються з різким збільшенням смертності від опіоїдів,  пише immigrant.today.

 «Наступного тижня я маю намір оголосити надзвичайний стан, стан національного лиха через наркотики. Ситуація з опіоїдами жахлива», – сказав Трамп. 

При цьому він зазначив, що частина наркотиків потрапляє в країну з-за кордону. У зв'язку з цим, підкреслив Трамп, «нам потрібна стіна», – стіна на кордоні з Мексикою, про плани будівництва якої він неодноразово заявляв в ході передвиборної кампанії.

«Одна з причин, по якій ми потребуємо цієї стіни – це наркотики. Забудьте про переміщення людей, нам потрібна стіна, щоб зупинити обіг наркотиків », – зазначив Трамп.

Це не перший випадок, коли Трамп заявляє про необхідність введення надзвичайного стану через поширення опіоїдних препаратів, що викликають залежність. Минулого разу про це він говорив в серпні 2017 року. Велике число смертей від передозування опіоїдними препаратами в США пов'язано з широкою доступністю цих ліків, що виписуються за рецептами.

Нагадаємо, у березні Трампом була заснована президентська комісія по боротьбі з так званою «опіоїдною кризою».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему