Командира роти однієї з військових частин Олексія Б. Любешівський районний суд Волинської області визнав винним у вимаганні хабарів у нетверезих підлеглих.
Суд призначив військовому 34 тис. грн штрафу та заборонив займати посаду командира роти у ЗСУ протягом року. Про це пише ZAXID.NET.
Як вказано у вироку, який оприлюднили у судовому реєстрі у липні 2024 року, уродженець Луганської області, командир 1 стрілецької роти однієї з військових частин Олексій Б. у жовтні 2023 року побачив у лісовому масиві двох підлеглих, які перебували у нетверезому стані. Олексій Б. заявив солдатам, що їм треба заплатити по 10 тис. грн, щоб він не доповів про грубе порушення ними дисципліни.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Один солдат заплатив командиру роти 10 тис. грн ще того вечора, а інший перерахував гроші на його картку через кілька днів.
Військового викрили правоохоронці та порушили щодо нього кримінальну справу за фактом хабарництва. Олексій Б. у суді визнав свою провину.
Справу розглянув суддя Андрій Савич, який дослідив усі матеріали та визнав військового винним у кримінальному правопорушення, призначивши покарання – 34 тис. грн штрафу з забороною займати посаду командира роти у ЗСУ протягом року. Вирок ще можна оскаржити.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.