На війні з окупантами загинув військовослужбовець Ковальчук Микола Анатолійович, 22.05.1985 р.н., із села Піща.
Воїн захищав Україну в складі військової частини А 7369, мав звання штаб-сержанта. Свій останній бій Микола Ковальчук прийняв 16 липня 2024 року на Донеччині, повідомили у Шацькій селищній раді.
В захисника в рідному селі залишилися дружина, двоє дітей і мама.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
«Низько схиляємо голови перед пам’яттю Героя, який віддав своє життя за Україну, та висловлюємо співчуття його рідним і близьким. Про прибуття траурного кортежу в Шацьку громаду та час похорону повідомимо додатково», – йдеться у повідомленні.
Інформаційний портал t1.ua висловлює співчуття рідним і близьким загиблого!
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.