29 Жовтня 2017
Новини

"Шахтар" - "Сталь": 1:1 у матчі 14-туру чемпіонату України

Донецький "Шахтар" зіграв внічию зі "Сталлю" у матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу.

Зустріч відбулася у суботу в Харкові на стадіоні "Металіст" і завершилася з рахунком 1:1.

У донецького клубу на 14-ій хвилині голом відзначився Факундо Феррейра, а у "Сталі" на 66-ій хвилині гри гол забив Неманья Обрадович.

Жовті картки отримали: Хотчолава (70), Ордець (86), Даніелян (51), Тимчук (57), Месхі (57).

При цьому, як зазначають фанати, "Шахтар" перевершив суперника за статистичними показниками. Зокрема, "гірники" володіли м'ячем 54% ігрового часу та завдали 12 ударів по воротах. Відтак, з 33 очками "Шахтар" лідирує в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.

Наступний матч "Шахтар" проведе 1 листопада в Харкові з "Фейєноордом".

Нагадаємо, що на цьому тижні відбулися також поєдинки 1/8 фіналу Кубка України.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна