24 Червня 2024
Новини

«Армагеддону» не буде, - Буданов про ситуацію на сході

«Армагеддону» не буде, - Буданов про ситуацію на сході

У східній частині України ситуація залишатиметься складною ще щонайменше місяць, проте «Армагеддону» не буде.

Про це в інтерв’ю Philadelphia Inquirer заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, - пише hromadske.

У відповідь на запитання, чи здатні українські війська зупинити нинішній російський наступ у східній частині України, Буданов зазначив, що Сили оборони роблять усе можливе, щоб мінімізувати успіхи армії рф там і не допустити захоплення ще більшої кількості українських територій.

«Хороша новина полягає в тому, що ніякого “Армагеддону” не буде. Погана новина полягає в тому, що ситуація досить складна. Вона залишатиметься такою щонайменше місяць, і легшою не стане», — сказав він.

Водночас від відповіді на питання, чи зможе Україна втримати місто Часів Яр на Донеччині, керівник ГУР утримався.

За словами Буданова, відповіддю на російську перевагу в живій силі є технології ведення бойових дій, у яких Україна стала світовим лідером. Зокрема, замінюючи людей на полі бою, де це можливо, новими варіантами безпілотників та засобами радіоелектронної боротьби.

«Технології матимуть досить важливе значення в цій війні, щоб ми не вели війну до останнього громадянина», — зазначив він.

Крім того, Буданов назвав себе «фанатом» ідеї перенесення війни на територію росії за допомогою дронів дальнього радіуса дії.

«Я виступав за це з перших днів війни, відкрито заявляючи, що поки війна локалізована на нашій території, вона не торкнеться росії», — зауважив він. 

Розвідник пообіцяв продовжувати проводити операції на території рф і далі. За його словами, «росія почала це відчувати». Крім того, лідер володимир путін більше не зможе вдавати перед своїм народом, що ця війна його не стосується, додав Буданов.

«Наразі вона ще не є критичною для росії, але призвела до того, що пересічний громадянин у європейській частині російської федерації точно знає і відчуває, що війна триває», — сказав керівник ГУР. 

Це, за його словами, навіть у невеликому масштабі впливає на моральний дух окупантів.

Він також сказав, що попередження Білого дому не завдавати ударів по нафтопереробних заводах рф «не має сенсу», адже вони є легітимною військовою ціллю. Буданов заявив, що вважає будь-яку російську військову ціль у радіусі 500 миль (близько 800 кілометрів) «чесною грою».

Очільник ГУР зазначив, що дозвіл Сполучених Штатів використовувати західну зброю для ураження об’єктів рф за кордоном «полегшить нам життя». 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, Україна, збройні сили україни
В тему