18 Червня 2024
Новини

Лучанка видала ілюстровану книжку для дітей: про що вона

Лучанка видала ілюстровану  книжку для дітей: про що вона

Лучанка Оксана Самуляк видала ілюстровану дитячу книжку «Квітуся. Пригоди допитливого дівчиська» про веселу та кмітливу дівчинку Богданку.

 «Мабуть, це найособливіша для мене у моєму творчому доробку книга, головна героїня якої - дівчинка на ім'я Богданка - поєднала у собі найкращі риси близьких і рідних мені дітлахів. Це мій промінчик світла, який хочу подарувати світу у ці непрості часи», – зазначила авторка.

У цій книжці ви знайдете розповіді про життя та пригоди кмітливої, веселої й безпосередньої дівчинки, на ім'я Богданка, яку всі в родині звуть Квітуся. Це невеликі, а тому зручні дітлахам для читання самостійно чи разом з батьками, добрі й теплі оповідання, у яких кожен малюк упізнає себе. Історії підіймають актуальні для діток проблеми — небажання їсти корисну їжу чи ходити до школи, торкаються стосунків з батьками і друзями, прищеплюють любов до природи та всього живого, показують, що кожен має право помилитися, а в душі можуть вирувати різні емоції — не тільки добрі. Разом з тим провідною емоцією цієї збірки є любов: до себе, свого простору, родини і світу.

Замовляйте книгу на сайті видавництва

Інтернет-магазин «CrystalBook»

crystalbook.com.ua

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, книги
В тему