5 Червня 2024
Новини

Гуменюк отримала посаду в ОК «Південь»

Гуменюк отримала посаду в ОК «Південь»

Посаду заступниці начальника управління комунікацій оперативного командування «Південь» отримала Наталія Гуменюк.

Про це вона розповіла в коментарі «Детектору медіа». У квітні її звільнили від керівництва Центром стратегічних комунікацій Сил оборони півдня. 

За її словами, для неї це не нове призначення, адже отримання посад офіцерами є закритою інформацією. До її повноважень входить «все, що стосується комунікацій» ОК «Південь».

«Два з половиною роки я була начальником Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України, а зараз я офіційно призначена на посаду заступника начальника управління комунікацій ОК “Південь”. Тут є деяка різниця, хоча б навіть у тому, що тепер це не Сили оборони, це трошки інше утворення, а вже в межах компетенції ОК “Південь”», — каже Гуменюк.

Вона пояснила, що управління, де вона обійняла посаду, створене в межах реформи комунікації у Збройних силах. Це, за словами Гуменюк, порівняно нова структура, яка має покращувати комунікації «з висновками, які були зроблені з початку повномасштабного вторгнення».

Нагадаємо, у квітні учасники Медіаруху, журналісти та медіа звернулися до військового керівництва з проханням усунути Наталію Гуменюк від управління об'єднаним пресцентром оперативного командування «Південь», пояснюючи це тим, що вона перешкоджає висвітленню злочинів росіян і не дає журналістам показувати подвиг оборонців Херсонщини.

19 квітня Гуменюк таки звільнили. На її місце призначили речника Військово-морських сил ЗСУ Дмитра Плетенчука. Він працював під керівництвом Гуменюк в ОК «Південь», але був звільнений.

Зазначимо, з моменту звільнення Гуменюк проблеми з висвітленням ситуації на півдні суттєво не змінилися. Цей напрямок лишається одним із найзакритіших для журналістів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, робота
В тему