У Харкові до 9 людей зросла кількість загиблих унаслідок російського удару по багатоповерхівці в ніч проти 31 травня.
Про це повідомила обласна прокуратура.
Тіло виявили між зруйнованим будинком та гаражем. Попередньо, це жінка. У прокуратурі припускають, що під час прямого влучання ракети її викинуло з квартири на вулицю та присипало конструкціями зруйнованого під'їзду.
У прокуратурі підтвердили, що дев'ятою загиблою виявилася жінка. Їй було 75 років.
Як уточнив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, серед дев'яти загиблих — троє жінок 39, 68 та 86 років і четверо чоловіків віком 52, 64, 41 та 28 років. Дані ще двох загиблих поки встановлюються.
За даними ДСНС, унаслідок обстрілу постраждали 26 людей. Зокрема, медичний працівник і поліціянтка, які прибули на місце вибуху, а також хлопчик та дівчинка 12 років, казали в ОВА.
Нагадаємо, приблизно опівночі 31 травня росіяни влучили у п’ятиповерхівку в Новобаварському районі Харкова ракетами С-300. Також від вибухів постраждали житлові будинки, надвірні забудови, транспортні засоби, приватні підприємства та об'єкти торгівлі, уточняли в ДСНС. Виникло 5 осередків займання.
Ворог знову застосував тактику подвійного удару: вдруге бив у той час, коли на місці вже працювали медики, рятувальники та правоохоронці.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.





