24 Травня 2024
Новини

У Генштабі планують зменшити штат

У Генштабі планують зменшити штат

Генеральний штаб вирішив оптимізувати штат деяких структурних підрозділів та органів військового управління.

Під час цього планують зменшити кількість особового складу на 60%. Про це під час брифінгу розповів начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євгеній Острянський.

Для цього хочуть, зокрема, розформувати низку військових організаційних структур, сформувати нові, а також оптимізувати ті, що вже існують. Завдяки цьому сподіваються не тільки зменшити штат, а й уникнути дублювання функцій.

Вивільненим особовим складом планують доукомплектувати органи управління оперативного й тактичного рівнів, а також бойові військові частини. У Генштабі вважають, що завдяки цьому будуть можливі ротації підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні бойових дій.

«Ми розуміємо, що в умовах війни насамперед повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ», — сказав Острянський.

Крім того, за його словами, зараз також тривають заходи з удосконалення структури Збройних сил України, зокрема — формування командування Сил безпілотних систем.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, робота
В тему