26 Жовтня 2017
Новини

У Луцьку для незрячих тротуари викладуть спеціальним покриттям

У Луцьку для незрячих тротуари викладуть спеціальним покриттям

Позитивним досвідом щодо полегшення незрячим людям пересуватися містом поділилися з лучанами гості з Рівненщини. Про це йшлося сьогодні під час зустрічі представників Волинського осередку ВГО людей із інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» з представниками влади, повідомили у відідлі інформаційної роботи міськради.

Радник рівненського міського голови з питань людей із інвалідністю, керівник Рівненського осередку ВГО людей із інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» Петро Поліщук представив присутнім зразки тактильної плитки. Він зауважив, що в Україні її виготовляють у Вінниці, Одесі та Дніпропетровську.

У Рівному під час реконструкції тротуарів встановлюють таку тактильну плитку. Відтак, уже 30 % підходів до пішохідних переходів влаштовані нею. Це дає можливість незрячим чи слабозорим людям комфортніше та безпечніше пересуватися містом.

Крім того, спеціальну плитку можна влаштовувати й у приміщеннях соціально значущих об'єктів. Він зауважив, що влаштування тактильної плитки передбачено діючими будівельними нормами, але, на жаль, це рідко хто враховує при реконструкції вулиць, будівель.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зауважив, що наступного року при реконструкції вулиць плануватимуть влаштування тактильної плитки і в Луцьку.

А радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що у планах реконструкція тротуару на вулиці Винниченка і необхідно буде її влаштувати з використанням тактильної плитки. За його словами, це може стати пілотним проектом.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему