Поблизу села Доманове, що неподалік кордону із білоруссю, під час грози ввечері 20 травня на автодорозі здетонувала міна.
У цей час дорогою їхала вантажівка. Як розповіла у коментарі Суспільному речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук, вибуховою хвилею було пошкоджено вантажний автомобіль Iveco. Травмувалися 58-річний водій з Рівненської області і 25-річний пасажир.
Коментувати стан травмованого водія керівник Ратнівської районної лікарні Михайло Бегель журналістам відмовився.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
За даними Ольги Бузулук, водій нині у лікарні, пасажир отримав легкі тілесні ушкодження і не госпіталізувався. Усі матеріали за фактом детонації міни і травмування людей правоохоронці скерували у Держбюро розслідувань.
Як повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області, проїзд дорогою біля села Доманове Ковельського району на автомобільній дорозі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече наразі перекрито в обох напрямках.
За коментарем журналісти звернулися до голови Ратнівської громади Віталія Бірука. З його слів, на місці події ще працюють слідчі.
"Рух організовано об’їзною дорогою, все добре, тобто забезпечено. Там покриття не найгірше. Люди знають, як об'їхати. Я поки що без військових не можу коментувати будь-яку ситуацію. Але з доїздом все добре", — сказав посадовець.
Довідково: торік, 6 липня, також під час грози здетонували міни на дорогах Шацьк-Піща, у районі села Дольськ та біля Гірок.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.