14 Травня 2024
Новини

Волинь отримала від Швеції транспорт для школярів

Волинь отримала від Швеції транспорт для школярів

Волинська область в якості гуманітарної допомоги отримала від Швеції два автобуси для підвезення учнів до навчальних закладів.

Транспорт одержали начальник обласного військового ліцею Павло Боснюк та заступниця голови Шацької громади Ольга Сахарук – для забезпечення участі ліцеїстів у спортивних та освітніх змаганнях, а також для довезення школярів Мелниківського ліцею, - повідомили у пресслужбі голови Волинської ОВА Юрія Погуляйка.

"Потреби дітей для нас завжди стоять в пріоритеті, тож Волинською ОВА ведеться постійна робота над забезпеченням шкіл транспортом та відновленням їхнього автопарку", - сказав високопосадовець.

На сьогодні загальна кількість здобувачів освіти, які проживають за межею пішохідної доступності і потребують підвезення – становить понад 16 тисяч осіб. Організованим підвезенням до навчальних закладів області забезпечено 98% здобувачів освіти (242 транспортні одиниці). Школами заявлена потреба у ще 52 шкільних автобусах, в тому числі 5 спеціальних для підвезення маломобільних груп.

"Дякую партнерам Волині за цю допомогу та фахівцям ОВА за організацію процесу прийняття і передачі транспорту", - додав Юрій Погуляйко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему