Оскільки армія рф не залишає спроб захопити Часів Яр, то ситуація залишається складною.
Наразі окупанти почали змінювати тактику. Про це повідомив офіцер секції планування бригади «Рубіж» (Нацгвардія) Дмитро Кожубенко в ефірі телемарафону 14 травня.
«У лоб він уже не проводить масованих штурмів, він частіше намагається зайти із населених пунктів Іванівське та Богданівка. Але перейти канал у них не виходить, наші захисники мужньо відбивають усі їхні спроби. Противник не залишає спроб знищити, стерти з лиця землі цей населений пункт ФАБами та КАБами», – розповів Кожубенко.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
Він додав, що фіксується дуже велика кількість застосування армійської авіації. Також ворог використовує у великій кількості FPV-дрони. А в районі Часового Яру рф використовує тактику малих штурмових груп.
«Це дає йому можливість приховати свої основні резерви перед штурмом для того, щоб ми не могли їх масовано уразити. І це дає їм можливість потайки підходити до наших позицій, використовуючи особливості місцевості або «зеленку», – сказав Кожубенко.
Він додав, що на напрямку Часового Яру росіяни зосередили свої одні з найпідготовленіших підрозділів, це десантні війська. Також там є підрозділи «Шторм-Z» та «Шторм-V», які укомплектовані з колишніх в'язнів.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.