На Закарпатті, як стверджують у футбольній команді «Хуст, працівники Хустського ТЦК прямо з вокзалу до військкомату забрали футболіста Миколу Сираша.
Його утримання вважають незаконним. Про це йдеться в дописі футбольної команди.
Там звинуватили працівників військкомату в незаконному утриманні людей, посилаючись на те, що їхньому гравцю виповнилося 25 років, однак закон про зниження призовного віку до 25 років, ще не став чинним.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Крім того, там стверджують, що зараз не мають зв'язку зі своїм футболістом, а його подальша доля після затримання їм невідома.
Команда заявила, що сьогодні їй доводиться «боротися не лише на полі з суперниками, а й з місцевим ТЦК», адже через працівників військкомату команди, мовляв, відмовляються їхати в Хуст, хоч деякі з них визнали критично важливими, а їхніх гравців забронювали. «Хуст» попросив підтримки в розв’язанні ситуації в голови Української асоціації футболу Андрія Шевченка, а також місцевих посадовців.
Тим часом в оперативному командуванні «Захід» відреагували на заяву футбольної команди, нагадавши, що якщо у спортсмена немає законних підстав на бронювання, яке належним чином оформлене, то його можуть мобілізувати.
«В той час, коли сотні видатних спортсменів в лавах Сил Оборони героїчно борються з агресором, інколи ціною власного життя, м’яко кажучи, дивним є намагання футбольного клубу зробити своїх гравців привілейованими порівняно з іншими громадянами України та ставити інтереси футбольного клубу над захистом країни», — йдеться в заяві ОК «Захід».
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.