7 Травня 2024
Новини

На війні поліг наймолодший оборонець «Азовсталі» Назарій Гринцевич

На війні поліг наймолодший оборонець «Азовсталі» Назарій Гринцевич

21-річний Назарій Гринцевич (позивний «Грєнка»), який був наймолодшим оборонцем «Азовсталі» в Маріуполі, загинув на війні.

Про це повідомила група спеціального призначення «Контакт 12» бригади «Азов».

Відомо, що військовий загинув 6 травня. На якому напрямку — не уточнюється.

Навесні 2022 року вінничанин Назарій Гринцевич три місяці захищав Маріуполь у складі тоді ще полку, а нині бригади «Азов». У травні потрапив до російського полону. Понад чотири місяці він пробув у колонії на тимчасово окупованій території Донеччини.

У вересні 2022 року він був одним із 215 українських військових, яких визволили з полону в рамках великого обміну. Був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Після звільнення з полону Назарій заснував, ставши командиром, групу спецпризначення «Контакт 12» бригади «Азов». Цей підрозділ створили з оборонців Маріуполя та підкріпили вмотивованими бійцями.

У підрозділі зазначили, що «вагу цієї втрати для кожного з нас і для України неможливо описати словами». 

«Грєнка» — безстрашний учасник вуличної боротьби за Україну з малих років, згодом — азовець, який пройшов запеклі бої оточеного Маріуполя, отримав поранення, пройшов ворожий полон і повернувся в стрій. Своєю безграничною енергією і натхненням він вів за собою десятки та надихав тисячі людей. І його приклад вічно світитиме майбутнім поколінням», - наголосили в «Контакт 12».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, смерть
В тему