24 Квітня 2024
Новини

Рука трималася на залишках шкіри: луцькі хірурги зробили складну операцію

Рука трималася на залишках шкіри: луцькі хірурги зробили складну операцію

У клінічній лікарні Медичного об'єднання Луцької міської територіальної громади хірурги пришили руку 37-річному волинянину.

Про успішну операцію йдеться на сторінці медичного об'єднання. 

15 квітня до медзакладу у Луцьку поступив пацієнт щодо відчленування променевого зап'ястного суглоба. Рука ледь трималася на залишках шкіри. Його відразу взяли в операційну.

«Довелося складати і фіксувати кістки, під мікроскопом зшивати артерії, вени, нерви та сухожилки. Ми провели не просту операцію, а реплантацію кінцівки. Зараз проводимо відповідне медикаментозне лікування і гірудотерапію, тобто, лікування п'явками», – йдеться в дописі.

Як розповів пацієнт, на будівництві йому вирвало кінцівку. 37-річного мешканця Володимира швидко привезли у Луцьк та оперативно забрали в операційну.

«Лікарі сказали, що ситуація складна – можлива ампутація, але вирішили рятувати руку. Прооперували, рука приживається, пальці ворушаться. Кажуть, що є стабільність, і надіюсь, що все буде добре. Дякую їм!» – зазначив чоловік.

Від моменту травми до того часу, коли чоловіка взяли в операційну, минуло 1,5 години. Це той час, який дозволяв хірургам боротися за порятунок руки.

Зі слів медиків, наразі рука жива, капілярний симптом активний, пацієнт ворушить пальцями.

«Сподіваємось, що нам вдалось врятувати чоловікові кінцівку», – зазначив завідувач опікового відділення, реконструктивно-відновної хірургії та хірургії китиці, лікар-комбустіолог вищої категорії Роман Трач.

До складу операційної бригади увійшли: хірурги Роман Трач, Олег Мазепа, Андрій Ковальчук, Тарас Гай і Дарина Шафатинська.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Лікарі, Будівництво, володимир-волинський
В тему