24 Квітня 2024
Новини

На «Ягодині» затримали аспіранта з підробленими документами

На «Ягодині» затримали аспіранта з підробленими документами

У пункті пропуску "Ягодин" затримали аспіранта Харківського національного університету радіотехніки із підробними документами.

Як зазначили у вироку Любомльського районного суду, обвинувачений має сплатити штраф у розмірі 17 850 гривень, - інформує Суспільне.

За даними слідства, в серпні 2023 аспірант їхав автобусом за кордон. Під час перевірки документів у пункті пропуску "Ягодин" надав прикордонникам підроблені: свідоцтва про шлюб, пенсійне посвідчення і довідку про перебування на консульському обліку, видану у Гамбурзі.

Під час поглибленої перевірки документів виявилося, що вони не відповідають зразкам і надруковані на струменевому принтері.

В обвинувальному акті зазначили, що документи чоловік замовив у інтернеті і заплатив за них 5700 доларів США, але під час судового засідання чоловік відмовився від попередніх показів і наполягав, що підробив свідоцтва і посвідчення сам.

За рішенням суду усі вилучені у чоловіка документи залишили в матеріалах справи. До 19 травня 2024 року вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: любомль, війна з Росією, суд
В тему