17 Квітня 2024
Новини

У Луцьку судили «помічника голови адміністрації району лнр»

У Луцьку судили «помічника голови адміністрації району лнр»

Луцький міськрайонний суд в порядку спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого визнав 36-річного жителя міста Кремінна Луганської області винуватим у колабораційній діяльності (ч.ч. 2,6 ст. 111-1 КК України).

Про це інформує прокуратура області.

Доведено, що чоловік після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну добровільно пішов на співпрацю з окупантами, погодився обійняти посаду «помічника голови адміністрації Кремінського району луганської народної республіки» та здійснював інформаційну діяльність, спрямовану на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації та на уникнення нею відповідальності за збройну агресію проти України.

У місцевих пропагандистських медіа він просував ідеї проросійської спрямованості, незворотного і стабільного існування на теренах Луганської області влади рф та наративи «руского міра».

До окупації громадянин обіймав посаду головного спеціаліста одного з відділів Кремінської міської ради.

Суд призначив йому покарання у виді 12 років позбавлення волі із позбавленням на 15 років права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, органах державного управління і контролю, підприємствах і організаціях державної та комунальної власності, а також із конфіскацією майна.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, війна з Росією, суд
В тему