16 Квітня 2024
Новини

«Службове відрядження»: посадовець Полтавської облради отримав підозру

«Службове відрядження»: посадовець Полтавської облради отримав підозру

Підозру отримав заступник голови Полтавської облради, який подорожував Євросоюзом під виглядом службового відрядження.

Про це інформують в СБУ.

За даними слідства, у березні 2023 року посадовець оформив собі службове відрядження до міста Бидгощ Республіки Польща та під виглядом робочої поїздки виїхав за межі України. Однак, як свідчать матеріали справи, після перетину державного кордону депутат поїхав в особистих справах до однієї з південно-західних країн ЄС. Там він перебував весь термін «службового відрядження». Про це свідчать виписки із банківських карток, які посадовець використовував для сплати рахунків у зарубіжних готелях, ресторанах та магазинах. 

Також, за наявними даними, під час перебування за кордоном він підписав довіреність на іноземну громадянку для придбання собі нерухомості в Євросоюзі. Крім того, після повернення посадовець вніс недостовірні відомості до звітних документів за підсумками іноземного відрядження.

Під час обшуків у депутата вилучили оригінали документів, у тому числі іноземних, щодо його проживання та маршрутів поїздок за межами України. Також виявили мобільні телефони, які підтверджують незаконну діяльність посадовця.

На підставі отриманих доказів посадовцю повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 366 (службове підроблення);
  • ст. 190 (шахрайство);
  • ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Вирішують питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує тюремне ув’язнення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: полтава, війна з Росією, сбу
В тему