Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
Там розповіли, що дитина бавилася гільзою, коли та вибухнула в неї в руках. Хлопчик зазнав уламкових поранень пальців та кисті.
Медики надали потерпілому необхідну медичну допомогу. Нині життю дитини нічого не загрожує. Стан потерпілого оцінюють як задовільний.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Зазначимо, що ДСНС створила інтерактивну карту територій, які потенційно можуть бути забруднені вибухонебезпечними предметами. Переглянути карту, повідомити про вибухівку чи мінування можна за посиланням. Рятувальники попереджають, що нерозірвані снаряди можуть бути в покинутих будинках, просто неба, на полях, у лісах, на узбіччях доріг, дитячих майданчиках.
Якщо ви виявили вибухонебезпечний або підозрілий предмет, не торкайтеся його, відійдіть принаймні на 100 метрів. Позначте місце палицею, одягом, камінням тощо. Попередьте інших людей поруч і повідомте про знахідку за номерами: 101 — ДСНС, 102 — поліція. На сайті ДСНС можна знайти, який вигляд мають найпоширеніші вибухонебезпечні предмети.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.