У Луцьку припинили діяльність шахрайського кол-центру в межах розслідування кримінального провадження про вчинення шахрайства із використанням електронно-обчислювальної техніки (ч.ч. 4,5 ст. 190 КК України).
Про це повідомили у прокуратурі Волині.
За даними слідства, зловмисники телефонували громадянам різних країн, називалися працівниками інвестиційної компанії та шляхом обману і зловживання довірою схиляли співрозмовників до перерахування грошових коштів під приводом інвестування у криптовалюти.
Під час огляду в офісному приміщенні в Луцьку вилучено 45 комп’ютерів та обладнання відеонагляду.
Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.



Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку встановлять 6 гучномовців на світлофорах
19 Червня 2026
Підтвердили загибель Героя з Луцька Олександра Смалюха
18 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Лист від бабусі
17 Червня 2026
Лучанка заробила понад 1 млн грн на OnlyFans і тепер має сплатити 223 тисячі податків
17 Червня 2026
У Луцьку - новий тариф на воду
17 Червня 2026
У центрі Луцька розширюють стенд безвісти зниклих
16 Червня 2026
Волинянка видурила у пенсіонерки понад 10 тисяч доларів
16 Червня 2026
Реклама





