У Запорізькій області неподалік села Новодарівка загинув мешканець села Прилуцьке Іван Притолюк.
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
«На жаль, маємо ще одну втрату», - зазначив мер Луцька.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
За його словами, мешканця села Прилуцьке Луцької міської територіальної громади Притолюка Івана Миколайовича (7 червня 1986 року народження) призвали на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду гранатометника 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти.
Воїн загинув 26 січня 2024 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Новодарівка Запорізької області.
«Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять, честь та шана Герою!» - зазначив Ігор Поліщук.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.