На Волині 22 школи станом 2 лютого перевели на дистанційне навчання.
Причина - високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ учнів та вчителів. Про це інформує Суспільне.
Не працюють також два дитсадки у Рівненській громаді.
На дистанційне навчання перевели:
- 4 навчальні заклади у Копачівській, Городищенській та Ківерцівській громадах Луцького району;
- 8 навчальних закладів у місті Володимир;
- 9 навчальних закладів в Любомльській, Шацькій і Забродівській громадах Ковельського району;
- ліцей в Маневицькій громаді Камінь-Каширського району;
- окремі класи трьох ліцеїв у місті Нововолинськ;
За даними епідеміологів, протягом минулого тижня на Волині зареєстрували 7 125 випадків ГРВІ. 60% хворих становлять діти до 17 років. Епідемічний поріг перевищений на 27 %, додали в обласному Центрі контролю та профілактики хвороб.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель військового з Волині Володимира Леонця
25 Червня 2026
Помер військовий з Волині Петро Усатий
25 Червня 2026
Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта
25 Червня 2026
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
25 Червня 2026
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 млн грн
25 Червня 2026
Підтвердили загибель воїна з Волині Олега Москалюка
25 Червня 2026
Реклама







