26 Січня 2024
Новини

У Луцьку студенти допомагають захисникам країни

У Луцьку студенти допомагають захисникам країни

В буремний час війни, коли наші захисники боронять рідний край на передовій, народ об'єднує свої зусилля, щоб допомагати Збройним Силам України.

Багато такої роботи здійснюється у волонтерських організаціях. Приємно, що до цієї благородної праці долучаються творчі особистості з Інституту мистецтв Волинського Національного університету імені Лесі Українки, зокрема студенти кафедри образотворчого мистецтва.

За словами викладачки Інституту мистецтв Каленюк Ольги Миколаївни, її навчальний заклад готує чудових творчих спеціалістів.

"У нас навчається прекрасна талановита патріотична молодь. Коли волонтерське об'єднання "Шлях допомоги" передало нам використані гільзи з фронту - студенти охоче взялися їх розмальовувати. Вийшли гарні неповторні роботи, які вдалося продати, а на отримані кошти придбати необхідні речі для наших захисників", - зазначила Ольга Миколаївна.

Пані Каленюк має рацію, адже її вихованці, юні таланти Інституту мистецтв ВНУ імені Лесі Українки, зробили справжню казку з колишніх інструментів війни: латунні відстріляні гільзи пензликами студентів вбралися у різні кольори, узори та малюнки.

Завдяки оригінальності та красі виконання ці мистецькі артефакти стали цікавими різним поціновувачам мистецтва як в Україні, так і за її межами.

Волонтери за посильної допомоги студентів Інституту мистецтв змогли продати розписані гільзи. Завдяки зібраним коштам бійцям на передову придбали аптечки, дрони, тактичні окуляри та інші необхідні речі.

Варто сказати, що це не останній творчий проект подібного спрямування, адже війна триває... Студенти постійно допомагають волонтерам збирати кошти для потреб ЗСУ.

Так ними було організовано майстер-клас із розписування писанок для військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах Луцька.  Свідченням цьому є соціальний проект «Україна понад усе» писанки з переселенцями.

"Варто сказати, що виставки проводилися разом з ярмарками для ЗСУ.

Приємно, що стільки благородної роботи спрямовується для допомоги нашим захисникам саме з боку студентської молоді." - підсумував голова правління Волонтерського об'єднання " Шлях допомоги" Олександр Асланов, який і надалі планує проводити такі мистецькі заходи зі студентами Інституту мистецтв ВНУ імені Лесі Українки.

Разом до перемоги!

Все буде Україна.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, студенти, війна з Росією
В тему