21 Грудня 2023
Новини

У яких районах на Волині поліція охоронятиме школи

У яких районах на Волині поліція охоронятиме школи

Поліція охоронятиме навчальні заклади Волині, які знаходяться у прикордонних районах з білоруссю.

Про це йшлося під час робочої наради, що відбулася під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка з представниками поліції та управління освіти та науки облдержадміністрації, - повідомляють у Волинській ОВА.

Наразі в області триває відбір навчальних закладів, у яких будуть працювати поліцейські. Йдеться про школи Камінь-Каширського та Ковельського районів, де освітній процес проходить за змішаною або очною формою навчання. Також найперше охорона запрацює в установах, які знаходяться найближче до кордону та де навчається більша кількість учнів.

Слід зазначити, що офіцери безпеки у школах забезпечуватимуть пропускний режим, публічний порядок та відповідатимуть за направлення дітей до укриттів. Також вони матимуть металошукачі, аби будь-яка стороння особа чи діти не могли пронести до закладу небезпечні предмети. Крім того, працівник поліції пройде відбір та спеціальне навчання для цієї роботи.

За підсумками наради присутні вирішили створити робочу групу при ОДА, куди увійдуть представники обласної та відповідних районних адміністрацій, поліції та навчальних установ, аби почути бачення кожного щодо роботи поліцейської охорони.

Крім того, це питання буде винесене на розгляд Ради оборони області, аби затвердити перелік шкіл, які охоронятимуться правоохоронцями.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, школа, поліція
В тему

Останні матеріали