8 Грудня 2023
Новини

Монах Києво-Печерської лаври голим вистрибнув з другого поверху

Монах Києво-Печерської лаври голим вистрибнув з другого поверху
Із другого поверху будівлі Києво-Печерської лаври голим вистрибнув монах упц мп. 

У ЗМІ пишуть, що він пив напередодні, а в упц мп зазначили, що монах страждає на психічні розлади. Про інцидент із монахом повідомила журналістка Ірина Федорів, посилаючись на джерела. Наразі її Facebook-допис видалено, за словами журналістки — через скарги на публікацію. Утім, скриншот її допису залишився у ЗМІ, - пише hromadske.

Ірина Федорів писала, що з другого поверху лаврського корпусу №99 голим вистрибнув монах Володимир (Рибаков Р.). З травмами його доставили до Київської міської клінічної лікарні №17.

За даними журналістки, на місці працювала слідчо-оперативна група, яка попередньо кваліфікувала інцидент як «замах на самогубство». Утім, у поліції Києва повідомили, що із допису журналістки можуть підтвердити лише те, що отримали від медиків інформацію про звернення монаха до лікарні.

З посиланням на джерела Ірина Федорів писала, що насельник Києво-Печерської лаври страждає на психічні розлади через надмірне вживання алкоголю. За її даними, напередодні вночі Рибаков також вживав алкоголь, після чого зранку голим вистрибнув із вікна та намагався потрапити до інших насельників Лаври.

Журналістка пише, що на місце викликали бригаду «швидкої». Але, мовляв, не через травми монаха, а через його «стан і вигляд».

Інцидент прокоментував адвокат митрополита упц мп Павла Микита Чекман. Він зазначив, що цей монах живе та служить у монастирі 1991 року. Однак, за попередньою інформацією, у нього діагностували психічні розлади та поставили відповідний діагноз. Родичів та місця проживання, окрім чоловічого монастиря упц мп у Лаврі, у нього немає. 

Чекман заявив, що унаслідок падіння отця Володимира із 2-го поверху в нього діагностували переломи верхніх та нижніх кінцівок і пошкодження хребта. 

Адвокат заявив, що загострення хвороби монаха могло стати наслідком «системного тиску на братію монастиря та погроз з боку Заповідника та правоохоронних органів про виселення братії». 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: упц мп, київ, самогубство
В тему