21 Листопада 2023
Новини

Українці, які хочуть усиновити дітей, зможуть подати заявки через онлайн-сервіс

Українці, які хочуть усиновити дітей, зможуть подати заявки через онлайн-сервіс

На порталі Дія запустили сервіс, який допоможе швидко та зручно подати заявку на усиновлення дитини.

Через війну тисячі дітей осиротіли і мріють про дім та турботливих батьків. Для того, щоб спростити процедури для українців, які хочуть прийняти у родину дитину, портал Дія пропонує подати документи онлайн, де ця процедура займе до 30 хвилин, а на опрацювання знадобиться до 5 робочих днів.

Потенційним батькам-усиновлювачам пропонують зробити 4 прості кроки. Для початку потрібно зареєструватись або авторизуватись в кабінеті громадянина на порталі diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

Наступний етап передбачає заповнення даних про шлюб та чоловіка / дружину, про фактичну адресу проживання та про дітей, яких вони бажають усиновити.

Після перевірки даних у реєстрах, на яку знадобиться близько 15 хвилин, можна буде продовжити заповнення онлайн-форми. Якщо деяких даних бракує, до заяви треба буде додати фото / сканкопії документів. На фінальній стадії необхідно поставити електронний підпис і відправити документи.

Після 5 робочих днів заявка буде опрацьована і буде надана відповідь. Проєкт реалізовано за підтримки UNDP та фінансування Швеції.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: діти, Україна
В тему

Останні матеріали