До 4 тисяч вантажівок знаходиться в електронній черзі на пропускному пункті «Ягодин», вони чекають на можливість потрапити в Польщу.
Про це повідомила головна державна інспекторка інформаційної політики Волинської митниці Валентина Черниш, - пише УНН.
«На виїзд з України працює електронна черга. Тому живої черги там близько 100 транспортних засобів. Але в електронній черзі, ми пам’ятаємо, вони деінде не перед «Ягодином», а чекають все-таки свого часу, коли їх сповістить система, що можна проїжджати. То там до 4 тисяч транспортних засобів», - повідомила Валентина Черниш.
Через страйк польських перевізників на кордоні зібралася велика черга. Безперешкодно через пункт пропуску «Ягодин» рухаються лише рейсові автобусні перевезення. Їх протестувальники пропускають без питань.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
Найбільший дискомфорт страйк створює для водіїв вантажівок. Проте для тих далекобійників, які намагаються виїхати з України існує електронна черга. Це дозволяє їм уникнути дуже довгого очікування перетину безпосередньо перед КПП.
Наразі кількість водіїв, що безпосередньо фізично перебувають в черзі на виїзд з України до Польщі сягає близько 100.
«В середньому за добу зараз на експорт польська сторона приймає 30 транспортних засобів. Тобто, якщо у нас 100 стоїть, то в них є шанс за три доби пройти польський прикордонний контроль і рушити до місця доставки», - пояснила Валентина Черниш.
Електронна черга на виїзд вантажівок до Польщі розподілена на дві частини. Одна для загальних товарів – промислових та достатньо перероблених. Інша черга стосується товарів так званої 1-24 групи. Це продовольство, продукція сільського господарства тощо. Згідно зі словами Черниш, черга 1-24 груп товарів взагалі не рухається.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.