11 Жовтня 2023
Новини

Що Зеленський очікує від «Рамштайну»

Що Зеленський очікує від «Рамштайну»

Володимир Зеленський 11 жовтня з несподіваним візитом прибув до Брюсселя, де відбувається зустріч Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"), а також зустріч міністрів оборони країн НАТО і засідання Ради Україна-НАТО.

Президент розраховує від "Рамштайну" оголошень щодо протиповітряної оборони, далекобійної зброї і артилерії для України, - цитує "Європейська правда".

"Є пріоритети: системи протиповітряної оборони, оборонний щит. Це не просто слова, а дуже конкретні речі – і ми потребуємо їх у дуже конкретних географічних точках нашої землі, щоб зберегти енергетичну мережу, людей, зерно і маршрути його постачання до Африки, Азії, світу", - сказав Зеленський.

За його словами, йдеться також про далекобійні ракети, далекобійну зброю. "Не важливо як назвати, проблема у тому, як це дістати. Тому що ми потребуємо цього з основної причини – витіснити Росію з нашої землі", – сказав він.

"І третя річ: як захищати, як просто стояти щодня і оборонятися. Це не про контрнаступ. Контрнаступ – це один напрямок, але потрібно також оборонятися, бо по той бік – Росія, велика армія терористів", – сказав український президент. 

Він пояснив, що йдеться про потреби в артилерії.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир зеленський, війна з Росією, Світ
В тему