Законопроєкт про виділення додаткових 328,5 мільярда гривень на оборону в 2023 році у першому читання підтримала Верховна Рада.
Про це повідомляють народні депутати Олексій Гончаренко та Ярослав Железняк.
За відповідний законопроєкт №10038 про зміни до держбюджету-2023 проголосували 302 народні депутати. Один виступив проти, 26 — утримались та 31 депутат не голосував.
Як зазначає Железняк, розгляд закону в цілому відбудеться тільки в жовтні.
«До другого читання будемо прибирати видатки на БЕБ (+68%) і наполягати на додаткових видатках на Міноборони», — пише депутат.
Окрім того, 20 вересня у Верховній Раді представили державний бюджет на 2024 рік. До 1 жовтня народні депутати подають свої пропозиції, і до 20 жовтня відбудеться перше голосування за бюджет з пропозиціями депутатів.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
Розтрата понад 2 млн грн бюджетних коштів: повідомлено про підозру ексдиректорці Служби місцевих автодоріг у Волинській області
24 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Реклама







