22 Серпня 2023
Новини

Військові надходження на Волині: скільки отримала область

Військові надходження на Волині: скільки отримала область

З виплат військовослужбовцям від початку вторгнення місцеві бюджети станом на 1 липня 2023 року отримали 131,78 млрд грн податку на доходи.

При цьому сукупно всі місцеві бюджети у цей же період перерахували силовим органам 15,94 млрд грн у вигляді субвенцій. У розпорядження «Наших грошей» потрапили урядові дані про надходження податку на доходи фізосіб з виплат військовослужбовцям з початку вторгнення 24 лютого 2022 року і по 1 липня 2023 року.

Місяць тому президент Володимир Зеленський заявив наступне:

«Особливо хочу звернутися до всіх представників місцевої влади в нашій країні: люди повинні відчувати, що ресурси бюджетів використовуються справедливо і правильно. Кожен розуміє, про що йдеться. Бруківка, прикраса міст, фонтани зачекають – спочатку перемога», – зазначив глава держави.

Аналогічну заяву зробив керівник парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія:

«Хочу звернутися до очільників міст, чиновників місцевого самоврядування та всіх інших осіб, відповідальних за процедури закупівель у нашій державі, незалежно від політичного забарвлення. У суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення вашими діями. Пов’язано це з пріоритетами, які ви обираєте під час здійснення закупівель».

Найбільший дохід отримали бюджети Дніпропетровської (12,29 млрд грн) і Львівської (11,41 млрд грн) області разом з місцевими громадами (обласний бюджет плюс доходи міських, сільських і селищних громад). На них припадає 18% «військово-зарплатних» доходів усіх місцевих бюджетів по Україні.

Найменше отримали Чернівецька (2,02 млрд грн) і Херсонська (1,29 млрд грн) області.

*Департаменти ОДА також платили і за будівництво та ремонт цивільних об’єктів як то житло чи лікарні. Профільні держпідприємства – тільки за дороги.

** З невідомих причин Е-Дата і «007» не показують видатків дорожньої Агенції Миколаївської області.

Дані: «Прозорро», джерело «Наших грошей»

Також у розпорядженні «Наших грошей» є дані про перерахування субвенцій з місцевих бюджетів силовим органам у цей же період на загальну суму 15,94 млрд грн.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, бюджет
В тему