У каналізаційні системи цієї країни щорічно викидається золото і срібло, вартість якого становить не менше трьох мільйонів доларів США. Такі дані були оприлюднені дослідниками на підставі аналізу результатів роботи 64 муніципальних станцій очищення стічних вод в різних містах держави, пише nua.in.ua.
Як заявляють автори дослідження, найбільше дорогоцінних металів потрапляє у каналізацію в місті Тічино, де розташовуються численні афінажні заводи.
Загалом, збір і очищення цих дорогоцінних металів є досить коштовним, а тому цей процес можна визнати економічно доцільним тільки в деяких містах, де концентрація золота і срібла в стічних водах є найвищою.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Реклама







