У волинських та загальноукраїнських ЗМІ вночі 19 травня з'явилися повідомлення про нібито вибухи у Луцьку та Волинській області.
За словами голови Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка, інформація не відповідає дійсності.
У повідомленнях зазначали: "У ніч проти п'ятниці, 19 травня, вибухи пролунали на у Львівській, Волинській та Рівненській областях. Попередньо, у західних регіонах працює ППО".
Проте так ситуацію прокоментував Погуляйко: "Нічна повітряна тривога на Волині минула без надзвичайних ситуацій. В області все спокійно. Віримо в ЗСУ та офіційній інформації", - повідомив він.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На війні загинули два брати з Луцького району
Сьогодні, 17:55
На Донеччині загинув захисник з Луцького району Вадим Гризін
Сьогодні, 17:15
На «Устилузв» подружжя намагалось вивезти готівкову валюту, обсяг якої перевищував дозволений ліміт на майже 2,2 млн
Сьогодні, 15:32
Війська рф мають просування у Вовчанську
Сьогодні, 14:35
У Львові волинянину провели надскладну операцію на серці
Сьогодні, 13:34
На Донеччині росіяни розстріляли військовополоненого
Сьогодні, 11:57
У наступні тижні можуть з'явитися гарні новини щодо завершення війни в Україні - віцепрезидент США
Сьогодні, 11:25
Захисники знищили ще 1 240 окупантів за минулу добу
Сьогодні, 09:56
Дніпропетровщину обстріляли росіяни: загинула дитина
Сьогодні, 08:46
Реклама







