15 Березня 2023
Новини

У Польщі викрили шпигунську мережу рф

У Польщі викрили шпигунську мережу рф

Шпигунську мережу, яка працювала на росію й мала здійснювати підготовку до диверсійної діяльності в Польщі, ліквідувало Агентство внутрішньої безпеки Польщі (ABW).

Про це, як повідомляє Європейська правда, з посиланням на джерела пише RMF FM.

У межах розслідування співробітники ABW затримали шістьох людей, а на залізничних шляхах та об’єктах національної критичної інфраструктури через діяльність мережі оголосили тривогу.

Затримані є іноземцями «з-за східного кордону», які, як передбачалося, працювали на російські спецслужби. Агенти ABW затримали їх у зв’язку з виявленням прихованих камер на важливих маршрутах і залізничних вузлах, які фіксували рух на коліях і передавали зображення в мережу.

Згідно з інформацією, отриманою RMF FM, йдеться насамперед про ділянки залізничних шляхів у Підкарпатському воєводстві – зокрема біля аеропорту в Ясьонці, неподалік від Жешува. Аеропорт є головним транзитним пунктом для західної зброї та боєприпасів для України.

Камери також були встановлені в інших частинах Польщі.

У зв’язку зі спецоперацією працівники служб і поліції були приведені в стан підвищеної готовності. Особливу увагу правоохоронці приділяють безпеці стратегічно важливих залізничних шляхів у Польщі, а також посилено охорону ключових об’єктів критичної інфраструктури.

Зазначимо, що в останні місяці Польща кілька разів виявляла людей, підозрюваних у роботі на росію. Лишень у січні цього року до суду країни була скерована справа проти росіянина й білоруса, яких звинувачують у шпигунстві.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: польща, росія
В тему

Останні матеріали