Мешканець Рівненщини трактором пошкодив два оборонні укріплення: вони йому заважали
Про це повідомило Головне управління Нацполіції в Рівненській області 27 лютого.
Про вчинене правопорушення поліцію повідомив командир добровольчого формування територіальної громади, члени якої раніше облаштовували стаціонарні вогневі позиції на вулицях у селі.
Оборонні укріплення встановлювала Старосільська громада на виконання наказу Рівненської ОВА та рішення ради оборони області відповідно до плану-схеми охорони та оборони Старого Села, кажуть у поліції.
«Виявилося, що чоловікові, який проживає поруч, не сподобалося таке сусідство, бо фортифікаційні споруди розташовані близько біля його господарства, заважають виїзду з подвір’я та непотрібні взагалі», — йдеться у повідомленні.
Тому чоловік скинув бетонні блоки та мішки із піском за допомогою свого трактора.
Правоохоронці за вчинені хуліганські дії повідомили жителю Рівненщини про підозру за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України. У поліції зазначили, що це за це чоловікові загрожує 17 тисяч гривень штрафу.
Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом та угодою про визнання винуватості скерували на розгляд суду.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.





