8 Лютого 2023
Новини

На Волині священник хотів взяти на поруки обвинуваченого у зґвалтуванні

На Волині священник хотів взяти на поруки обвинуваченого у зґвалтуванні

На Ковельщині мешканця села Мельниця обвинувачують у зґвалтуванні.

Чоловік одружений і має на утриманні трьох неповнолітніх дітей. Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду, пише Ковель Медіа.

Поліція ще 21 червня 2022 року відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 152 КК України (Зґвалтування неповнолітньої особи), що карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.

Обвинувачений утримується у Луцькому слідчому ізоляторі. Черговий термін його перебування за гратами спливав 2 лютого 2023 року. Від прокурора надійшло клопотання про продовження запобіжного заходу у виді тримання під вартою, оскільки чоловіка звинувачують у вчиненні особливо тяжкого злочину, існує високий ризик його переховування від судочинства та впливу на потерпілу дівчину та її матір.

У закритому судовому засіданні адвокат подав клопотання з проханням передати його підзахисного на особисту поруку священника церкви та слюсаря-електрика, який працює вахтовим методом у Рівному.

Крім письмової заяви, священник надав суду усні пояснення, в яких зазначив, що він працює попом у церкві, проживає там же. Його дохід складає приблизно 10 000 грн щомісячно. Йому відомо, в якому кримінальному правопорушенні обвинувачують мешканця Мельницівки і розмір своєї грошової відповідальності у разі порушення обов’язків, але він впевнений, що обвинувачений їх виконає.

«Так само крім письмової заяви ОСОБА_7 надав суду усні пояснення, в яких зазначив, що він працює слюсарем-електриком в ЗАТ «РівнеЕнергоАльянс», його дохід складає приблизно 8 000 грн щомісяця. Працює у м. Рівне вахтовим методом по 2 тижні на роботі. Йому відомо в якому кримінальному правопорушенні обвинувачують селянина і розмір своєї грошової відповідальності у разі порушення обов’язків, але він впевнений, що обвинувачений їх виконає», – йдеться в ухвалі суду.

Відомо, що обвинувачений є особою не судимою, характеризується задовільно і має на утриманні трьох дітей, не працює, джерел доходу не має.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Олексій Шишилін клопотання прокурора задовольнив і продовжив строк тримання під вартою до 31 березня 2023 року включно. При цьому в ухвалі сказано, що особами, визначеними ч. 2 ст. 182 КПК України, у будь-який момент може бути внесена застава в розмірі 250 000 грн за обвинуваченого.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: ковель, Волинь, згвалтування, кримінал, церква
В тему