8 Лютого 2023
Новини

Українські захисники вже навчаються на танках Leopard 2

Українські захисники вже навчаються на танках Leopard 2

Аби освоїти управління та обслуговування німецьких танків  Leopard 2, які Україна у майбутньому отримає від низки союзників, група українських військових вирушила за кордон.

Як пише "Європейська правда", про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков після зустрічі з німецьким колегою у Києві.

"Сьогодні ми мали за честь разом із міністром оборони Німеччини проводжати ваших військових для проведення підготовки на Leopard 2. Мій колега дійсно захоплюється швидкістю підготовки українців, які отримують знання", - зазначив Резніков.

Міністр оборони не уточнив, чи військові їдуть на навчання до Німеччини, чи пройдуть підготовку в іншій країні.  

Олексій Резніков також зазначив, що 600 українських сержантів вже почали навчання з військовими Бундесверу, найбільш імовірно, йдеться про різні західні системи озброєння.

Нагадаємо, надвечір 7 лютого стало відомо, що міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус перебуває у Києві; він привіз символічний, поки що іграшковий Leopard 2.  

Раніше у  вівторок стало відомо, що Федеральна рада безпеки Німеччини схвалила постачання Україні 178 танків Leopard 1 із промислових запасів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, німеччина
В тему