5 Лютого 2023
Новини

Новий наступ російських окупантів на Україну вже розпочався

Новий наступ російських окупантів на Україну вже розпочався

До наступальних операцій російське командування планує залучити стратегічний резерв у 150-200 тисяч мобілізованих загарбників, вони попередньо будуть готові упродовж місяця.

Про це розповів військовий експерт Ігор Романенко у коментарі 24 каналу.

 За оцінками генерал-лейтенанта, ситуація є напруженою, наразі ЗСУ мусять концентруватися на методичному знищенні ворога.

Романенко зазначив, що бачить "перші дзвіночки", які вказують на початок нового наступу російських військ.

"Хтось більше переймається тим, коли ж росіяни заведуть свій стратегічний резерв тисяч на 150-200, які вони там готують на навчальних центрах у Білорусі і в Росії. І це суттєво й важливо. І на яких напрямках, де саме заведуть. Це теж дуже важливо.

 Але нам і зараз вже гаряче. Я б звернув увагу на те, що не просто так Генеральний штаб наш, орган, який з військової точки зору відповідає за всю цю ситуацію, орієнтує на те, що у нас ідуть запеклі бої, важкі, де противник повільно, але наступає на Лиманському, Бахмутському, Новопавлівському і Авдіївському напрямках", – наголосив Романенко.

Водночас, додав він, бої більшої чи меншої інтенсивності тривають на усій протяжності 1100-кілометової лінії фронту.

Військовий експерт переконаний, що наразі ключовим завданням Сил оборони є методичне та регулярне винищування ворожих сил.

"Треба знищувати цю силу. І готуватися до майбутніх дій. Але захищатися, обороняти, а ще краще – згодом завершити стратегічну оборонну операцію і перейти до подальших контрнаступальних дій", – підкреслив Романенко.

Максимальне знекровлення російських військ у боях сьогодні є обов'язковою умовою подальшого переходу українських військ у контрнаступ, так само, як і інтенсивна підготовка власних резервів.

На думку Романенка, упродовж місяця Росія мала би підготувати свій стратегічний резерв. Втім, командування держави-окупанта вже зараз за необхідності кидає на територію України певні підрозділи.

"2 мотострілецьку дивізію з навчального центру в Білорусі зірвали з підготовки і через територію Росії на лінію зіткнення дали. Перший пішов", – зазначив Романенко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна з Росією
В тему