2 Лютого 2023
Новини

Маневицькій громаді повернуть 157 тис. грн: що відомо

Маневицькій громаді повернуть 157 тис. грн: що відомо

Маневицькій селищній раді Північно-західний апеляційний господарський суд зобов'язав приватне товариство повернути 157 тисяч гривень.

Громада переплатила за бензин для шкільних автобусів. Про це повідомили на сторінці Рівненської обласної прокуратури, яка подала апеляційну скаргу до суду.

Спір між селищною радою та приватним товариством виник ще у 2021 році, після підписання договору про постачання пального.

Як зазначили у прокуратурі, за два місяці до договору шість разів вносились зміни. Це призвело до збільшення ціни за 1 л дизпалива та бензину майже на чверть, хоча коливання ціни на пальне на відповідному ринку товарів у той час не було.

"Внаслідок цього управління освіти недотримало понад 6,5 тонн пального, якого б вистачило для перевезення дітей впродовж місяця", – кажуть прокурори.

Відомо, що суд першої інстанції підтримав у спорі приватне товариство. Розглядаючи апеляційну скаргу Північно-західний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури та селищної ради. Відтак збитки, завдані бюджету громади, мають повернути.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: маневичі, громадський транспорт, суд
В тему