25 Січня 2023
Новини

Залужний пожертвував на ЗСУ мільйон доларів, які отримав у спадок

Залужний пожертвував на ЗСУ мільйон доларів, які отримав у спадок

Головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний отримав спадок 1 мільйон доларів від американця українського походження Григорія Степанця.

Про це власне повідомила родина Степанців, - пише видання The New York Times. Однак він передав усі ці гроші на потреби української армії.

«Я все своє життя віддав Збройним Силам. І не мав жодного сумніву, що повинен робити зі спадком. Остання воля пана Григорія, очевидно, полягала в тому, щоб підтримати в моїй особі українське військо. Вдячний всім, хто допомагає Збройним Силам України. І вдячний своїй родині за розуміння», - зазначив Головнокомандувач.

У січні генерал пожертвував всю отриману суму на Збройні сили України. Це підтверджує пресслужба ЗСУ. У відповідь на запит українських ЗМІ Збройні сили підтвердили цю інформацію. Степанець дійсно залишив Залужному спадок в 1 мільйон доларів.

«Генерал Залужний спрямував ці гроші у повному обсязі на спецрахунок Національного банку України для збору коштів на потреби армії, що підтверджено SWIFT-повідомленням банку від 5 січня 2023 року», - йдеться у повідомленні ЗСУ.

Нагадаємо, за словами Залужного, вже в лютому 2023 року росія може здійснити нову спробу наступу. Для України головне утримати лінію фронту та не здавати позиції, оскільки звільняти території для наших солдатів набагато важче.

Раніше повідомляли, що більше половини українців вважають політиком 2022 року президента Володимира Зеленського. На другому місці – головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, збройні сили україни
В тему