23 Січня 2023
Новини

«Весна і початок літа будуть вирішальними у війні», - ГУР

«Весна і початок літа будуть вирішальними у війні», - ГУР

Якщо новий наступ окупантів провалиться, то це буде кінцем росії і путіна.

Тому весна і початок літа будуть вирішальними в російсько-українській війні. Про це повідомив заступник начальника військової розвідки генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв'ю DELFI.

"Весна і початок літа будуть вирішальними у війні. Якщо великий наступ росії, запланований на цей час, провалиться, це стане крахом росії і путіна", - сказав Скібіцький.

Відповідаючи на запитання про те, чи може війна закінчитися у 2023 році, заступник начальника ГУР відповів, що вони поки що не можуть заглядати далеко, оскільки мають пройти цей перший етап – весну і початок літа.

За словами Скібіцького, зміна російського військового керівництва, закінчення першого етапу мобілізації та перегрупування російської армії свідчать про те, що основна активність росіян розгортатиметься на Донецькому та Луганському напрямках.

У розвідці очікують, що приблизно в лютому – березні будуть бої за ці дві області, а росіяни намагатимуться взяти під свій контроль Куп'янськ, Сватове, Кремінну. Скібіцький зазначив, що головне поле бою буде на Донбасі, що підтверджують бої за Бахмут і Соледар.

"Коли весна і початок літа будуть позаду, можливо, ми зможемо почати говорити про закінчення війни", – підсумував заступник начальника ГУР.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вважає, що Україна може перемогти у війні з росією вже у 2023 році, якщо українці зберігатимуть міцність.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією
В тему