22 Січня 2023
Новини

Кірєєв їхав на переговори з рф, аби затягнути час, - Буданов

Кірєєв їхав на переговори з рф, аби затягнути час, - Буданов

На перемовини у Мінськ, аби затягнути перемовини з росією та виграти час, їхав співробітник розвідки Денис Кірєєв.

Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Яка роль? Я відправив його (Кірєєва на перемовини з росією у Мінськ на початку повномасштабного вторгнення – ред.) туди. І перший раз і другий раз він же ж мав сідати в потяг відразу після того, як мав завітати до СБУ.

Оскільки людина вже загинула, ми можемо про це казати: головне завдання, яке ми йому поставили – це затягнути процес для того, щоб виграти час. Оскільки пан Кірєєв особисто знав двох осіб з того переговорного процесу, які представляли російську сторону.

Я можу висловити абсолютно свою суб’єктивну думку. Ще раз хочу це підкреслити: у того, хто це навмисно зробив (вбив Кірєєва – ред.), було на меті не допустити того, щоб ми втрутилися в чужу гру і затягнули цей процес для того, щоб дозволити нашим ЗСУ, скажімо так, зробити певні дії по відсічі ворога.

Якщо ви пам’ятаєте ті події, то тоді ситуація була близька до критичної. Думаю, ви гарно маєте це пам’ятати. І була певна кількість людей, яка, скажімо так, не дуже хотіла, щоб Україна перемогла", - зазначив Буданов.

Нагадаємо, Буданов повідомив, що Кірєєв був вбитий в автомобілі СБУ. 5 березня повідомлялося, що представники СБУ при затриманні застрелили у Києві банкіра Кірєєва, який брав участь у переговорах делегацій України та росії в Гомелі 28 лютого.

Його нібито підозрювали у державній зраді.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, білорусь
В тему