Морський порт Маріуполя російські військові поступово перетворюютьна військову базу.
Налагоджується постачання військового обладнання. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram 4 січня.
«На прикінці грудня з порту звільнено всіх маріупольців (за виключенням окремих спеціалістів-колаборантів) та завезено працивників з московії. Розпочато роботи з розділення причалів на умовоно цивільні та умовно військові. Через замулювання каналу поки в акваторію порту можуть заходити суда з невеликою оснасткою, як класу річка-море РМ3», – написав він.


При цьому ситуація не перешкоджає налагодженню поставок військового обладнання у весняний період судноплавства.
«Поки фіксуємо поодинокі несистемні заходження в порт РМ3 з буд матеріалами та контейнерами невідомого змісту», – підкреслив Андрющенко.
Він додав, що частину працівників-маріупольців у третій декаді грудня відрядили до Криму і після цього зв'язок із ними зник.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.