Росіяни продовжують мобілізаційні заходи на окупованих територіях Луганської та Донецької областей.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Відомо, що на Луганщині 5 грудня військові комісаріати розіслали усім підприємствам регіону картки обліку. Тоді як в місті Горлівка на Донеччині мобілізації підлягають навіть працівники комунальних підприємств.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Тим часом противник продовжує використовувати заклади освіти на тимчасово захопленій території для прикриття своїх підрозділів.
«У деяких населених пунктах Василівського району Запорізької області, окупанти у будівлях шкіл розмістили особовий склад. При цьому, навчальний процес триває – діти відвідують навчальні заклади», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у росії створюють єдину електронну базу даних військовозобов'язаних. Очікується, що у планах військкомів – надсилати росіянам повістки по смс чи соцмережах.
Також повідомляли, що російська влада готує суспільство до поразки у війні, але при цьому не планує припиняти мобілізацію, навпаки, готуються ще нові хвилі. Під них можуть опинитися навіть 17-річні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.