Науковці виявили, що о 7-9 годині ранку каву пити не варто. Для вживання "напою бадьорості" рекомендують час з 10 до 12.
Про це повідомив портал "Країна здоров'я". "Споживання кави зранку відбувається на тлі підвищеної концентрації в організмі гормону стресу кортизолу,
який знижує ефективність напою", - зазначила Лінді Коен, дієтолог з Австралії.
Саме з 10 ранку рівень кортизолу поступово зменшується. Безпечно для здоров'я випити 2 чашки кави.
Останню треба спожити не пізніше 14 години.
Збадьорити організм вранці замість кави здатен мед.
Коктейль з води, лимонного соку та меду дає організму заряд енергії та позитивно впливає на травлення.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама





