9 Грудня 2022
Новини

Відключення світла: як вберегти електроприлади

Відключення світла: як вберегти електроприлади

Через дефіцит електроенергії в системі в Україні тривають планові та аварійні відключення світла.

Рятувальники дали важливі поради, як уберегти техніку через перепади напруги. Як повідомляє пресслужба ДСНС, насамперед під час відключення електрики рекомендують використовувати стабілізатори напруги.

Що ще радять рятувальники:

  • Вмикати прилади варто через півгодини після подачі струму - робити це слід поетапно, щоб не виник різкий стрибок споживання.

  • Купувати лише сертифіковані електроприлади та електротехніку в ліцензованих точках продажу та використовувати їх відповідно до інструкції.

  • Контролювати прилади обігріву та генератори.

  • Заборонено встановлювати електророзетки, вимикачі, перемикачі та подібні апарати на горючій основі (конструкції).

Крім того, ДСНС закликає не використовувати газові плити для обігріву приміщень. Громадян просять не намагатися самостійно відновити електропостачання шляхом втручання у електрощитові будинків.

Також українців наполегливо просять використовувати електрогенератори лише поза приміщеннями. У приміщенні або на балконі заборонено розводити багаття для обігріву.

Нагадаємо, в Україні зберігається дефіцит електроенергії - аварійно-відновлювальні роботи ускладнені через погодні умови, а в Донецькій, Харківській та Херсонській областях - додатково через постійні обстріли.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, електроенергія
В тему