9 Грудня 2022
Новини

На південь України приїхав племінник Кадирова, щоб бути «наглядачем»

На південь України приїхав племінник Кадирова, щоб бути «наглядачем»

На окуповану частину півдня України глава Чечні Рамзан Кадиров прислав свого племінника та ексміністра Чечні Хасана Ібрагімова.

Він має контролювати призначених росією "керівників" та грабувати території. Про це повідомили мер Мелітополя Іван Федоров і Центр журналістських розслідувань 

"Починають приїжджати (на окуповану частину Запорізької області - ред.) нові гауляйтери. Цього тижня приїхав новий гастролер, який є племінником Рамзана Кадирова", - написав Федоров.

За його словами, племінник був у Чечні міністром аграрної політики. На думку Федорова, метою прибуття є пограбування окупованої частини області, зокрема вивезеннязерна. Крім того, племінник буде слідкувати, щоб "гроші йшли виключно в правильний карман", "кошмарити" цивільне населення, а найголовніше – контролювати місцевих гауляйтерів. 

Центр журналістських розслідувань повідомляє, що племінник Кадирова Хасан Ібрагімов став "представником" голови Чеченської республіки в окупованих частинах Херсонської та  Запорізької областей. В окупованому Мелітополі перебуває "урядова делегація" з Чечні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, запоріжжя, херсон
В тему