22 Листопада 2022
Новини

Обшуки в Києво-Печерській лаврі: реакція кремля

Обшуки в Києво-Печерській лаврі: реакція кремля

Обшуки в Києво-Печерській лаврі, як заявив прессекретар президента росії дмитро пєсков, - це війна України з російською православною церквою.

Про це інформує російське пропагандистське видання "РИА Новости".

"Насправді українська сторона давно воює з російською православною церквою і, я б сказав, що це потрібно розглядати як чергову ланку в ланцюзі цих воєнних дій проти російського православ'я", - сказав пєсков.

Нагадаємо, вранці 22 листопада Служба безпеки України проводила контррозвідувальні заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві.

У пресслужбі повідомили, що ці заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Крім Лаври СБУ завітала до церковників УПЦ МП на Рівненщині: шукають ДРГ і зброю. Раніше на території Києво-Печерської Лаври молилися за росію. Голова СБУ Василь Малюк заявив, що матеріали вже вивчає Служба безпеки.

Згодом українська спецслужба відкрила кримінальне провадження через російську пропаганду, яка звучала на території Києво-Печерської Лаври.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, війна з Росією, обшуки
В тему