16 Листопада 2022
Новини

На Одеській митниці виявили білоруське м'ясо на понад $3,6 млн

На Одеській митниці виявили білоруське м'ясо на понад $3,6 млн

На Одеській митниці виявили 720 тонн замороженого м’яса білоруського виробництва.

Його передадуть на потреби армії. Про це 16 листопада повідомили на сайті Державного бюро розслідувань.

Працівники ДБР за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури виявили на Одеській митниці 36 рефрижераторів із 720 тонами замороженого м’яса білоруського виробництва довготривалого терміну зберігання. 

Встановлено, що продукція завезли на територію України в режимі «транзит» ще до 24 лютого, і вже планувалося його подальше переправлення далі за кордон.

Однак, після початку широкомасштабної агресії росії, рефрижератори залишились на митниці, і їхній подальший рух був заблокований. Увесь цей час товар зберігався на приватному терміналі. Посадовці митниці нічого не зробили, аби встановленим порядком своєчасно передати виявлений товар країни-посібника агресора уповноваженим органам України.

Орієнтовна вартість м’яса складає понад 3,6 млн доларів США. Наразі м'ясо вилучили. Після завершення експертизи на якість воно буде направлене на потреби Збройних сил України.

Слідчі дії тривають. Зокрема, буде дана правова оцінка діям посадовців митниці, які своєчасно не вжили жодних необхідних заходів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: одеса, війна з Росією, білорусь, митниця, контрабанда
В тему

Останні матеріали